Ankara Akça Asansör Kiralama - 0535 672 1317- Kiralık Asansör

0312 212 3184

Ankara Telefon

0535 672 1317

Mobil Telefon

7/24

Kesintisiz Hizmet

Ankarada

Her Yerde

Ankara Nakliyat

Ankara merkezli firmamız asansör kiralama hizmetinin yanında evden eve nakliyat hizmetini de sizlere sunmaktadır. Büyük, küçük ve orta boy eşya taşıma araçları ile ihtiyacınıza göre bir taşıma planı yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara nakliyat firmamız ile iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcilerimiz işinizin başından sonuna kadar sizlere yardımcı olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz evinizin yada ofisinizin taşınmasında sizlere en uygun fiyatı vermekle yükümlüdürler. Nakliyat firmamızın belirlediği taşıma seçenekleri dahilinde yapılabilecek en uygun fiyat sizlere sunulur. Taşıma maliyetinin iyi ve tam fiyatları sizlere sunabilmek için sizlerden aldığımız bilgilerin yanında evinizde incelemede yapmaktayız. Evinizde yapılacak bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Ankara’nın neresinde olursanız olun bir eksper imiz sizlere yönlendirilerek yerinde bir inceleme fırsatı oluşturulmaktadır. Bu bir çok yönde menfaatinizi koruyan bir hizmettir. Özellikle dış cephe eşya taşıma asansörleri ile yapılacak taşımalarda daha da fazla önem arz etmektedir.

Evinizin taşıma işlemini firmamızın üstlenmesine karar verdiğinizde, eksperlerimiz ön incelemede alınan kararlarda sözleşme yaparak resmi olarak işinizi kabul etmektedir. Nakliyat sözleşmesi sizin menfaatlerinizi koruyan, memnuniyetsizliğinizi en üst mercilere iletebileceğiniz bir belge niteliği taşımaktadır. Eksper hizmeti almadan karar verilen taşımalarda, taşıma günü bu belge sizlere ibraz edilir. Ankara nakliyat firmamız planlanan saat ve günde evinizin sorunsuz bir şekilde yeni konutunuza taşınmasını sağlayacaktır. Tamamen kadrolu elemanlarımız ve eşya taşıma için dizayn edilmiş özel araçlarımız ile eviniz sağlıklıklı bir şekilde taşınması sağlanacaktır. Ekiplerimiz montaj, de montaj, paketleme, ambalajlama konularında ustalaşmış, kaliteli elemanlardan oluşmaktadır. Taşınma işlemi yeni evinizde eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi ile sona erecektir. Müşteri temsilcimiz iş bitiminde sizleri arayarak yapılan taşıma işleminin söylenen kriterler dahilinde yapılıp yapılmadığını kontrol edecektir. Bu müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesini yükseltmek ve bir sonraki taşıma işlemini daha iyi bir noktaya taşımamıza yardımcı olacaktır. Bu görüşme sonrası talep edilen taşıma bedeli kadrolu personelimiz içinde bulunan ekip şefi tarafından tahsil edilerek, daha önceden muhasebemiz tarafından hazırlanan faturanız sizlere verilecektir.

Ankara nakliyat firmamız kendine duyduğu güven nedeni ile sizlerden iş öncesi kaparo almamaktadır. Bunu hem şehir içi evden eve nakliyat hizmetinde hemde şehirler arası yapılan evden eve nakliyat hizmetlerinde uygulamaktadır. Ödeme şekli olarak peşin çalışan Ankara nakliyat firmamız istediğiniz takdirde havale, posta çeki ve taksit imkanı da sunmaktadır. Nakliyat bedelini peşin ödemeler dışında bir ödeme şekli ile yapacaksanız bunu bizlere önceden ibraz etmeniz gerekmektedir. Ankara nakliyat firmamız sizlere sorunsuz ve kaliteli bir taşıma işlemi yaşatabilmek için çalışmaktadır. Sizlere de bu ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmeti için bizim ile iletişime geçiniz.